HP 15-3300, Envy 15-3000, Envy 15-3100 akku 4850mAH
calcActive())">
HP 15-3300, Envy 15-3000, Envy 15-3100 akku 4850mAH
In stock
- SKU
- CS-HPE153NB
86,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
15-3300
Envy 15-3000
Envy 15-3100
Envy 15-3200
Envy 15-3000
Envy 15-3100
Envy 15-3200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
660002-271
660002-541
660152-001
HSTNN-DB3H
HSTNN-UB3H
LR08XL
TPN-I104
660002-541
660152-001
HSTNN-DB3H
HSTNN-UB3H
LR08XL
TPN-I104
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE153NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093763 |
| Korvaa | HSTNN-UB3H / HSTNN-DB3H / TPN-I104 / 660152-001 / 660002-541 / 660002-271 / LR08XL / LR08 / LR08072XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 71.78Wh |
| Mitat | 212.51 x 49.74 x 13.25 mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |