HP 550, Business Notebook 6720, 6730, 6735s, 6820s, 6830 4400 mAh yhteensopiva akku
calcActive())">
HP 550, Business Notebook 6720, 6730, 6735s, 6820s, 6830 4400 mAh yhteensopiva akku
In stock
- SKU
- CS-HPF550NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
550
Business Notebook 6720s
Business Notebook 6720s/CT
Business Notebook 6730s
Business Notebook 6730s/CT
Business Notebook 6735s
Business Notebook 6820s
Business Notebook 6830s
Business Notebook 6720s
Business Notebook 6720s/CT
Business Notebook 6730s
Business Notebook 6730s/CT
Business Notebook 6735s
Business Notebook 6820s
Business Notebook 6830s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
451085-141
451086-121
451086-161
451568-001
GJ655AA
HSTNN-IB51
HSTNN-IB52
451085-141 451086-121 451086-161
456864-001
464119-361
484787-001
GJ655AAA
HSTNN-IB62
HSTNN-OB62
HSTNN-XB51
HSTNN-XB52
HSTNN-XB62
KU532AA
451086-121
451086-161
451568-001
GJ655AA
HSTNN-IB51
HSTNN-IB52
451085-141 451086-121 451086-161
456864-001
464119-361
484787-001
GJ655AAA
HSTNN-IB62
HSTNN-OB62
HSTNN-XB51
HSTNN-XB52
HSTNN-XB62
KU532AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPF550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038061 |
| Mitat | 268.28 x 61.11 x 21.50mm |
| Korvaa | 451085-141 / 451086-121 / 451086-161 / 451568-001 / GJ655AA / HSTNN-IB51 / HSTNN-IB52 / 451085-141 451086-121 451086-161 / 456864-001 / 464119-361 / 484787-001 / GJ655AAA / HSTNN-IB62 / HSTNN-OB62 / HSTNN-XB51 / HSTNN-XB52 / HSTNN-XB62 / KU532AA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |