HP 11-H010NR, Pavilion 11.6" X2, Pavilion x2 akku 3750 mAh
calcActive())">
HP 11-H010NR, Pavilion 11.6" X2, Pavilion x2 akku 3750 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX211NB
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
11-H010NR
Pavilion 11.6" X2
Pavilion x2
Pavilion 11.6" X2
Pavilion x2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
726241-2C1
HSTNN-DB5K
NB02XL
HSTNN-DB5K
NB02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX211NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106722 |
| Mitat | 134.08 x 132.10 x 4.50 mm |
| Korvaa | NB02XL / HSTNN-DB5K / 726241-2C1 / 726241-851 / 726596-001 / 726596-005 / NB02 / NB02028XL / NB02028XL-PL / TPN-Q128 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 27.75Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |