HP 11-D001TU, 11-D002TU, 11-D003TU akku 3100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
11-D001TU
11-D002TU
11-D003TU
11-D002TU
11-D003TU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
787089-541
787521-005
HSTNN-UB6M
787521-005
HSTNN-UB6M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPS110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108924 |
| Mitat | 280.70 x 84.20 x 5.90mm |
| Korvaa | ME03XL / 787521-005 / 787089-541 / HSTNN-UB6M / 787089-421 / 787089-542 / HSTNN-LB6O / TPN-Q154 / TPN-Q155 / TPN-Q156 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 35.34Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |