Fujitsu SW8, TW8 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
SW8
TW8
TW8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
SQU-805
SQU-804
SQU-807
SW8-3S4400-B1B1
3UR18650-2-T0188
916C7830F
3UR18650-2-T0412
EAC34785411
R410-G.ABMUV
SQU-804
SQU-807
SW8-3S4400-B1B1
3UR18650-2-T0188
916C7830F
3UR18650-2-T0412
EAC34785411
R410-G.ABMUV
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FQU804NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038252 |
| Mitat | 204.90 x 49.80 x 20.50mm |
| Korvaa | SQU-805 / SQU-804 / SQU-807 / SW8-3S4400-B1B1 / 3UR18650-2-T0188 / 916C7830F / 3UR18650-2-T0412 / EAC34785411 / R410-G.ABMUV |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |