Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
calcActive())">
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-UNL50NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo PI1505
Amilo PI1506
Amilo PA150
Amilo PI1506
Amilo PA150
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
805N00045
3S4000-G1S2-04
3S4000-S1P3-04
3S4000-S1S3-04
23GL1GF0F-8A
WP-UNL50/3
3S4000-G1S2-04
3S4000-S1P3-04
3S4000-S1S3-04
23GL1GF0F-8A
WP-UNL50/3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-UNL50NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029342 |
| Mitat | 202.00 x 53.50 x 21.50mm |
| Korvaa | 805N00045 / 3S4000-G1S2-04 / 3S4000-S1P3-04 / 3S4000-S1S3-04 / 23GL1GF0F-8A / WP-UNL50/3 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |