Fujitsu LifeBook T1010, LifeBook T1010LA, LifeBook T4310 akku 4400 mAh
calcActive())">
Fujitsu LifeBook T1010, LifeBook T1010LA, LifeBook T4310 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-FU4310NB
65,95 €
55,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook T1010
LifeBook T1010LA
LifeBook T4310
LifeBook T1010LA
LifeBook T4310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP422590-02
FMVNBP171
FPCBP200
FMVNBP171
FPCBP200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU4310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072997 |
| Mitat | 128.69 x 74.49 x 20.20mm |
| Korvaa | CP422590-02 / FMVNBP171 / FPCBP200 / FPCBP200AP / FPCBP215 / FPCBP215AP / FPCBP280 / FPCBP280-K / FPCBP280AP / S26391-F886-L100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |