Fujitsu Lifebook S6410 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook S6410
LifeBook S6410C
LifeBook S6421
LifeBook S6510
LifeBook S7210
LifeBook S7211
LifeBook S7220LA
LifeBook S6410C
LifeBook S6421
LifeBook S6510
LifeBook S7210
LifeBook S7211
LifeBook S7220LA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
FPCBP177
FPCBP179
FPCBP179AP
FPCBP179
FPCBP179AP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU6410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092643 |
| Mitat | 269.70 x 51.00 x 20.70mm |
| Korvaa | FPCBP177 / FPCBP179 / FPCBP179AP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |