Fujitsu LifeBook MH330 akku 2200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook MH330
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
916T2023F
CP489491-01
FPCBP260
CP489491-01
FPCBP260
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FUH330NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083658 |
| Mitat | 202.60 x 34.75 x 21.07mm |
| Korvaa | SQU-905 / 916T2023F / CP489491-01 / FPCBP260 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |