Fujitsu LifeBook M2010, LifeBook M201 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Fujitsu LifeBook M2010, LifeBook M201 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-FU2011HB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook M2010
LifeBook M2011
FMV-BIBLO LOOX M/D10
FMV-BIBLO LOOX M/D15
FMV-BIBLO LOOX M/E10
LifeBook M2011
FMV-BIBLO LOOX M/D10
FMV-BIBLO LOOX M/D15
FMV-BIBLO LOOX M/E10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP432218-01
CP432221-01
FMVNBP173
FMVNBP174
FPB0213
FPCBP216
FPCBP216AP
FPCBP217
FPCBP217AP
CP432221-01
FMVNBP173
FMVNBP174
FPB0213
FPCBP216
FPCBP216AP
FPCBP217
FPCBP217AP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU2011HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072737 |
| Mitat | 203.00 x 45.00 x 32.50mm |
| Korvaa | CP432218-01 / FMVNBP173 / FPB0213 / FPCBP216 / FPCBP216AP / CP432221-01 / FMVNBP174 / FPCBP217 / FPCBP217AP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |