Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-FU8310NB
69,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Fujitsu LifeBook E8310
LifeBook L1010
LifeBook LH700
LifeBook P770
LifeBook P8110
LifeBook S2210
LifeBook S6310
LifeBook S6311
LifeBook S710
LifeBook S7110
LifeBook S7111
LifeBook S760
LifeBook SH560
LifeBook SH760
LifeBook L1010
LifeBook LH700
LifeBook P770
LifeBook P8110
LifeBook S2210
LifeBook S6310
LifeBook S6311
LifeBook S710
LifeBook S7110
LifeBook S7111
LifeBook S760
LifeBook SH560
LifeBook SH760
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP293550-01
FMVNBP146
FMVNBP177
FMVNBP178
FPCBP145
FPCBP145AP
FPCBP218
FPCBP219
FPCBP219AP
FPCBP220
FPCBP238AP
S26391-F795-L300
FMVNBP146
FMVNBP177
FMVNBP178
FPCBP145
FPCBP145AP
FPCBP218
FPCBP219
FPCBP219AP
FPCBP220
FPCBP238AP
S26391-F795-L300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU8310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049326 |
| Mitat | 204.60 x 41.90 x 20.75mm |
| Korvaa | FPCBP220 / S26391-F795-L300 / FMVNBP186 / FPCBP250 / FPCBP250AP / FPCBP283AP / FPCBP220AP / FPCBP281 / S26391-F795-L400 / S26391-F956-L100 / S26391-F956-L200 / S26391-F974-L500 / FPCBP323AP / FPCBP283 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |