Fujitsu Lifebook BH531, Lifebook LH531, Lifebook SH531 akku 5000 mAh
calcActive())">
Fujitsu Lifebook BH531, Lifebook LH531, Lifebook SH531 akku 5000 mAh
In stock
- SKU
- CS-FUH531NB
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Lifebook BH531
Lifebook LH531
Lifebook SH531
Lifebook LH531
Lifebook SH531
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
FMVNBP195
FPCBP274
S26391-F545-B100
FPCBP274
S26391-F545-B100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FUH531NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110644 |
| Mitat | 267.50 x 50.35 x 22.05mm |
| Korvaa | FMVNBP195 / FPCBP274 / S26391-F545-B100 / S26391-F545-E100 / S26391-F545-L100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 55.5Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |