Fujitsu Lifebook A530, AH530, LH520, LH530, LH701 akku 4400 mAh
calcActive())">
Fujitsu Lifebook A530, AH530, LH520, LH530, LH701 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-FUH520NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook A530
LifeBook A531
LifeBook AH530
LifeBook AH531
LifeBook LH520
LifeBook LH530
LifeBook LH531
LifeBook LH701
LifeBook LH701A
LifeBook A531
LifeBook AH530
LifeBook AH531
LifeBook LH520
LifeBook LH530
LifeBook LH531
LifeBook LH701
LifeBook LH701A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP477891-01
FMVNBP186
FPCBP250
FPCBP250AP
FPCBP274
FPCBP274AP
FPCSP274
S26391-F495-L100
S26391-F840-L100
FMVNBP186
FPCBP250
FPCBP250AP
FPCBP274
FPCBP274AP
FPCSP274
S26391-F495-L100
S26391-F840-L100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FUH520NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049715 |
| Mitat | 201.78 x 51.22 x 20.92mm |
| Korvaa | CP477891-01 / FMVNBP186 / FPCBP250 / FPCBP250AP / FPCBP274 / FPCBP274AP / FPCSP274 / S26391-F495-L100 / S26391-F840-L100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |