Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q736 / Stylistic Q737 yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q736 / Stylistic Q737 yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-FUQ736NB
78,95 €
66,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Stylistic Q736
Stylistic Q737
Stylistic Q775
Stylistic Q737
Stylistic Q775
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP675904-01
FPB0322S
FPCBP448
FPB0322S
FPCBP448
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ736NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154976 |
| Korvaa | FPCBP448 / CP675904-01 / FPB0322S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 45.36Wh |
| Mitat | 205.56 x 110.90 x 6.35mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |