Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q704 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q704 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-FUQ704NB
73,95 €
59,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Stylistic Q704
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP642113-01
FPB0308S
FPCBP414
FPB0308S
FPCBP414
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ704NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159841 |
| Korvaa | CP642113-01 / FPCBP414 / FPB0308S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 44.82Wh |
| Mitat | 190.60 x 141.16 x 6.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |