Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook UH572 yhteensopiva akku 2450mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook UH572 yhteensopiva akku 2450mAh
In stock
- SKU
- CS-FUH572NB
69,95 €
56,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook UH572
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FMVNBP219
FPB0280
FPCBP345Z
FPB0280
FPCBP345Z
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUH572NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123460 |
| Korvaa | FMVNBP219 / FPB0280 / FPCBP345Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 36.26Wh |
| Mitat | 200.60 x 120.70 x 5.90mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |