Fujitsu kannettavan tietokoneen Lifebook U77 yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Lifebook U77 yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-FUT770NB
103,95 €
87,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Lifebook U77
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FMVNBP220
FPCBP372
FPCBP372
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUT770NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150985 |
| Korvaa | FPCBP372 / FMVNBP220 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 44.64Wh |
| Mitat | 258.00 x 100.40 x 6.90mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |