Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook Q702 / Stylistic Q702 yhteensopiva akku 3050mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook Q702 / Stylistic Q702 yhteensopiva akku 3050mAh
In stock
- SKU
- CS-FUQ702NB
62,95 €
50,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook Q702
Stylistic Q702
Stylistic Q702
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP588146-01
FBP0287
FMVNBP221
FPCBP374
FBP0287
FMVNBP221
FPCBP374
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ702NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159698 |
| Korvaa | CP588146-01 / FBP0287 / FMVNBP221 / FPCBP374 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 43.92Wh |
| Mitat | 235.50 x 100.42 x 7.75mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |