Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook A3510 / LifeBook A556 yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook A3510 / LifeBook A556 yhteensopiva akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-FUA550NB
75,95 €
61,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook A3510
LifeBook A556
LifeBook A556/G
Lifebook AH77/M
Lifebook AH77/S
Lifebook U536
LifeBook A556
LifeBook A556/G
Lifebook AH77/M
Lifebook AH77/S
Lifebook U536
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP64148401
CP641484-01
CP693003-03
FMVA77MB
FMVNBP233
FMVWMA2B77
FPB0307S
FPCBP424
CP641484-01
CP693003-03
FMVA77MB
FMVNBP233
FMVWMA2B77
FPB0307S
FPCBP424
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUA550NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154181 |
| Korvaa | CP641484-01 / CP64148401 / FPCBP424 / FPB0307S / CP693003-03 / FMVA77MB / FMVNBP233 / FMVWMA2B77 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 43.74Wh |
| Mitat | 186.16 x 100.74 x 7.80mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |