Fujitsu kannettavan tietokoneen AH52/CT / AH52/DA yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen AH52/CT / AH52/DA yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-FUS751NB
43,95 €
35,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AH52/CT
AH52/DA
AH52/DNA
AH53/C
AH53/CN
AH54/D
AH55/CNT
AH550/3BT
AH550/5B
AH550/BN
AH550/BNT
AH56/C
AH56/CN
AH56/D
AH56/DN
AH570/5BM
AH570/BNM
AH58/CM
AH58/CNM
AH700/5B
AH700/BN
AH77/C
AH77/CN
AH77/D
AH77/DN
AH52/DA
AH52/DNA
AH53/C
AH53/CN
AH54/D
AH55/CNT
AH550/3BT
AH550/5B
AH550/BN
AH550/BNT
AH56/C
AH56/CN
AH56/D
AH56/DN
AH570/5BM
AH570/BNM
AH58/CM
AH58/CNM
AH700/5B
AH700/BN
AH77/C
AH77/CN
AH77/D
AH77/DN
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FMVNBP146
FMVNBP190
FMVNBP190
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUS751NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172468 |
| Korvaa | FMVNBP190 / FMVNBP146 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 204.60 x 41.90 x 20.75mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |