Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-FU5535NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Esprimo Mobile V5515
Esprimo Mobile V5535
Esprimo Mobile V5555
Esprimo Mobile V5535
Esprimo Mobile V5555
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
FOX-EFS-SA-22F-06
FOX-EFS-SA-XXF-06
S26391-F6120-L470
SMP-EFS-SS-22E-06
FOX-EFS-SA-XXF-06
S26391-F6120-L470
SMP-EFS-SS-22E-06
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU5535NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062141 |
| Mitat | 204.80 x 55.50 x 20.10mm |
| Korvaa | FOX-EFS-SA-22F-06 / FOX-EFS-SA-XXF-06 / S26391-F6120-L470 / SMP-EFS-SS-22E-06 / SDI-HFS-SS-22F-06 / SMP-HFS-SS-22F-06 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |