Fujitsu Amilo Pro Edition V3405 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Fujitsu Amilo Pro Edition V3405 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-FQU522NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Pro Edition V3405
Amilo Pro Edition V3525
Amilo Pro Edition V3545
Amilo Pro V3205
Amilo Pro 564E1GB
Amilo Pro Edition V3525
Amilo Pro Edition V3545
Amilo Pro V3205
Amilo Pro 564E1GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
SQU-518
SQU-522
916C4850F
916C5440F
916C5030F
916C5020F
916C4800F
3UR18650F-2-Q
3UR18650F-2-QC-12
3UR18650F-2-QC12W
SQU-522
916C4850F
916C5440F
916C5030F
916C5020F
916C4800F
3UR18650F-2-Q
3UR18650F-2-QC-12
3UR18650F-2-QC12W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FQU522NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049722 |
| Mitat | 203.50 x 50.50 x 20.00mm |
| Korvaa | SQU-518 / SQU-522 / 916C4850F / 916C5440F / 916C5030F / 916C5020F / 916C4800F / 3UR18650F-2-Q / 3UR18650F-2-QC-12 / 3UR18650F-2-QC12W |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |