Fujitsu Amilo Pi3450 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Pi3540
Amilo Pi3525
Amilo Pi3450
Amilo Pi3525
Amilo Pi3450
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
3S4400-C1S1-07
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU3450NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047803 |
| Mitat | 138.00 x 95.47 x 21.49mm |
| Korvaa | 3S4400-C1S1-07 / 3S4400-G1L3-07 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |