Fujitsu Amilo Li1705, Amilo L1310G, Amilo L7310 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Fujitsu Amilo Li1705, Amilo L1310G, Amilo L7310 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-FU7310NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Li1705
Amilo L1310G
Amilo L7310
Amilo L7310G
Amilo L7320GW
Amilo Pro V2030
Amilo Pro V2035
Amilo Pro V2055
Amilo Pro V3515
Amilo L1310G
Amilo L7310
Amilo L7310G
Amilo L7320GW
Amilo Pro V2030
Amilo Pro V2035
Amilo Pro V2055
Amilo Pro V3515
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
DPK-LMXXSS3
SMP-LMXXSS3
SMP-LMXXSS6
SMP-LMXXPS6
DPK-LMXXSS6
SMP-LMXXSF3
SMP-LMXXFS2
SOL-LMXXML6
CEX-LMXXXHBA6
21-92445-03
21-92441-02
21-92348-01
S26391-F6120-L450
21-92441-01
21-92441-03
21-92441-02 (SMP)
21-92445-04
21-92441-03
SMP-LMXXSS3
SMP-LMXXSS6
SMP-LMXXPS6
DPK-LMXXSS6
SMP-LMXXSF3
SMP-LMXXFS2
SOL-LMXXML6
CEX-LMXXXHBA6
21-92445-03
21-92441-02
21-92348-01
S26391-F6120-L450
21-92441-01
21-92441-03
21-92441-02 (SMP)
21-92445-04
21-92441-03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU7310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055983 |
| Mitat | 208.00 x 48.00 x 21.20mm |
| Korvaa | DPK-LMXXSS3,SMP-LMXXSS3,SMP-LMXXSS6,SMP-LMXXPS6,DPK-LMXXSS6,SMP-LMXXSF3,SMP-LMXXFS2,SOL-LMXXML6,CEX-LMXXXHBA6,21-92445-03,21-92441-02,21-92348-01,S26391-F6120-L450,21-92441-01,21-92441-03,21-92441-02 (SMP),21-92445-04,21-92441-03 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |