Fujitsu M2010, Netbook M2010 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook Lite U101
Joybook Lite U101-V01
Joybook Lite U101-V01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
2C.20E01.001
916T7910E
SQU-812
DHU100
916T7910E
SQU-812
DHU100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BU101HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027089 |
| Mitat | 203.00 x 49.20 x 41.20mm |
| Korvaa | 2C.20E01.001 / 916T7910E / SQU-812 / DHU100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |