Fujitsu LifeBook T732, LifeBook T734, LifeBook T902 akku 6600mAh
calcActive())">
Fujitsu LifeBook T732, LifeBook T734, LifeBook T902 akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-FUT732NB
94,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook T732
LifeBook T734
LifeBook T902
LifeBook T734
LifeBook T902
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
FMVNBP222
FPCBP373
FPCBP373
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-FUT732NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140016 |
| Korvaa | FPCBP373 / FMVNBP222 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Mitat | 247.50 x 60.68 x 20.75mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |