Fujitsu Lifebook S2000, Lifebook S2010, Lifebook S2020 akku 4400mAh
calcActive())">
Fujitsu Lifebook S2000, Lifebook S2010, Lifebook S2020 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-FU6310NB
57,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Lifebook S2000
Lifebook S2010
Lifebook S2020
Lifebook S6110
Lifebook S6120
Lifebook S6120D
LifeBook S6130
Lifebook S2010
Lifebook S2020
Lifebook S6110
Lifebook S6120
Lifebook S6120D
LifeBook S6130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
FPCBP64
FPCBP64AP
FPCBP64Z
FPCBP64AP
FPCBP64Z
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-FU6310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018384 |
| Korvaa | FPCBP64 / FPCBP64AP / FPCBP64Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 131.10 x 79.40 x 20.20mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |