Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q665 / Stylistic Q739 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q665 / Stylistic Q739 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-FUQ738NB
75,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Stylistic Q665
Stylistic Q739
Stylistic Q738
Stylistic Q616
Stylistic Q7311
Stylistic Q7310
Stylistic Q7312
Stylistic Q739
Stylistic Q738
Stylistic Q616
Stylistic Q7311
Stylistic Q7310
Stylistic Q7312
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP690859
CP690859-01
CP700540-01
FPB0326S
FPB0349S
FPCBP479
CP690859-01
CP700540-01
FPB0326S
FPB0349S
FPCBP479
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ738NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196150 |
| Korvaa | CP690859 / CP690859-01 / CP700540-01 / FPB0326S / FPB0349S / FPCBP479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 176.30 x 103.40 x 6.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |