Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q584 yhteensopiva akku 9500mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q584 yhteensopiva akku 9500mAh
In stock
- SKU
- CS-FUQ584NB
53,95 €
43,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Stylistic Q584
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP678530-01
FPB0310
FPBO310
FPCBP415
FPB0310
FPBO310
FPCBP415
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ584NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191728 |
| Korvaa | CP678530-01 / FPB0310 / FPBO310 / FPCBP415 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9500mAh / 36.1Wh |
| Mitat | 198.35 x 114.35 x 4.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |