Fujitsu kannettavan tietokoneen LIFEBOOK U7311 / LifeBook U7310 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LIFEBOOK U7311 / LifeBook U7310 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-FUT731NB
98,95 €
79,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LIFEBOOK U7311
LifeBook U7310
LifeBook U7310
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP784743-03
FMVNBP251
FPB0351S
FPCBP577
FMVNBP251
FPB0351S
FPCBP577
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUT731NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212379 |
| Korvaa | CP784743-03 / FMVNBP251 / FPB0351S / FPCBP577 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 59.76Wh |
| Mitat | 253.00 x 104.20 x 8.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |