Fujitsu kannettavan tietokoneen LIFEBOOK E5413 / LIFEBOOK U7312 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LIFEBOOK E5413 / LIFEBOOK U7312 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-FUE541NB
86,95 €
70,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LIFEBOOK E5413
LIFEBOOK U7312
LIFEBOOK U7312/K
LifeBook E4412
LifeBook E5412
LifeBook E5412/MTC
LifeBook E5412A
LifeBook U6312/KX
LifeBook U7312/J
LifeBook U7313
LifeBook U7313/N
LifeBook U7412
LIFEBOOK U7312
LIFEBOOK U7312/K
LifeBook E4412
LifeBook E5412
LifeBook E5412/MTC
LifeBook E5412A
LifeBook U6312/KX
LifeBook U7312/J
LifeBook U7313
LifeBook U7313/N
LifeBook U7412
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP813249-01
CP813249-04
CP833283-03
CP847055
FMVNBP256
FMVNP256
FMVU5803E
FPB0363S
FPCBP594
CP813249-04
CP833283-03
CP847055
FMVNBP256
FMVNP256
FMVU5803E
FPB0363S
FPCBP594
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUE541NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,44 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219316 |
| Korvaa | CP813249-01 / CP813249-04 / CP833283-03 / CP847055 / FMVNBP256 / FMVNP256 / FMVU5803E / FPB0363S / FPCBP594 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 60.22Wh |
| Mitat | 221.80 x 95.00 x 8.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |