Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook E4512 / LifeBook E5512 yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook E4512 / LifeBook E5512 yhteensopiva akku 4250mAh
In stock
- SKU
- CS-FUT512NB
86,95 €
70,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook E4512
LifeBook E5512
LifeBook E5512A
LifeBook U7411
LifeBook U7511
LifeBook U7512
LifeBook E5512
LifeBook E5512A
LifeBook U7411
LifeBook U7511
LifeBook U7512
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP801785
FMVNBP253
FPB0360S
FPCBP592
FMVNBP253
FPB0360S
FPCBP592
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUT512NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218593 |
| Korvaa | CP801785 / FMVNBP253 / FPB0360S / FPCBP592 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 64.26Wh |
| Mitat | 263.50 x 112.50 x 7.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |