Fujitsu kannettavan tietokoneen Arrows Tab Q506 / Arrows Tab Q507 yhteensopiva akku 9000mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Arrows Tab Q506 / Arrows Tab Q507 yhteensopiva akku 9000mAh
In stock
- SKU
- CS-FUQ506NB
53,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Arrows Tab Q506
Arrows Tab Q507
Arrows Tab Q507
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FPB0327
FPCBP500
FPCBP500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ506NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,75 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191735 |
| Korvaa | FPB0327 / FPCBP500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9000mAh / 33.75Wh |
| Mitat | 188.50 x 91.80 x 5.20mm |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |