Fujitsu BIBLO FMVNBP119, FMVNBP128, FPCBP107, FPCBP118AP akku 4400 mAh
calcActive())">
Fujitsu BIBLO FMVNBP119, FMVNBP128, FPCBP107, FPCBP118AP akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-FU6240NB
79,95 €
Akku sopii mm: Fujitsu FMV-BIBLO MG50LN, FMV-BIBLO MG50KN, LifeBook S6000, FMV-BIBLO MG50G, FMV-BIBLO MG75G, FMV-BIBLO MG, FMV-BIBLO MG50L, FMV-BIBLO MG50K, LifeBook S6240, FMV-BIBLO MG70G, FMV-BIBLO MG50J, FMV-BIBLO MG50L/T, FMV-BIBLO MG50K/T, FMV-BIBLO MG50H, LifeBook S2110, FMV-BIBLO MG70G/ST.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-FU6240NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018490 |
| Mitat | 131.10 x 79.40 x 20.20mm |
| Korvaa | FMVNBP119 / FMVNBP128 / FPCBP107 / FPCBP118AP / FPCBP117 / FPCBP118 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |