Fujitsu Amilo K7600 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook 2100
R22
R22
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
442677000001
442677000003
442677000004
442677000005
442677000007
442677000010
442677000013 442682800001
442682800002
442682800004
442682800008
442682800014
442682800015
442682800018 442682800027
442682800030
442682840004
442683000001
6903120000
7001820000
7009510000 7018440000
7018840000
7038840000
40006825
3CGR18650A3-MSL
BT.T3004.001
BT.T3007.003
BP-LYN BP-CAL
BP-8089
BP-8089P
BP-8089X
BP-8089X(P)
BP-8389
BP-8889
BP-LYN 4000
L6P-CG0511
BP8089
BP8089P
BP8089X
BP8089X(P)
BP8389
BP8889
442677000003
442677000004
442677000005
442677000007
442677000010
442677000013 442682800001
442682800002
442682800004
442682800008
442682800014
442682800015
442682800018 442682800027
442682800030
442682840004
442683000001
6903120000
7001820000
7009510000 7018440000
7018840000
7038840000
40006825
3CGR18650A3-MSL
BT.T3004.001
BT.T3007.003
BP-LYN BP-CAL
BP-8089
BP-8089P
BP-8089X
BP-8089X(P)
BP-8389
BP-8889
BP-LYN 4000
L6P-CG0511
BP8089
BP8089P
BP8089X
BP8089X(P)
BP8389
BP8889
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MT8389HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026716 |
| Mitat | 204.72 x 69.55 x 20.84mm |
| Korvaa | 442677000001 / 442677000003 / 442677000004 / 442677000005 / 442677000007 / 442677000010 / 442677000013 / 442682800002 / 442682800004 / 442682800008 / 442682800014 / 442682800015 / 442682800018 / 442682800030 / 442682840004 / 442683000001 / 6903120000 / 70 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |