Fujitsu Amilo EL6800, Amilo EL6810 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo EL6800
Amilo EL6810
Amilo EL6810
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
23-U74201-31
23-U74204-00
23-U74204-10
23-UB0201-20
23-UD3202-00
243-4S4400-S2M1 BAT-243S1
UN243
UN243S
UN243S1-T
UN243S8
UN243S8-P
23-U74204-00
23-U74204-10
23-UB0201-20
23-UD3202-00
243-4S4400-S2M1 BAT-243S1
UN243
UN243S
UN243S1-T
UN243S8
UN243S8-P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-UWN243NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017653 |
| Mitat | 201.44 x 69.30 x 21.60mm |
| Korvaa | 23-U74201-31 / 23-U74204-00 / 23-U74204-10 / 23-UB0201-20 / 23-UD3202-00 / 243-4S4400-S2M1 / UN243 / UN243S / UN243S1-T / UN243S8 / UN243S8-P / BAT-243S1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |