E10, E10IL2 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Yhteensopiva mm.
UNIWILL
E10, E10IL2
Edullinen ja laadukas E10, E10IL2 yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvikeakku 6kk takuulla. Akku täyttää CE, UL …
| SKU | CS-UNE100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054191 |
| Mitat | 201.74 x 48.48 x 20.54mm |
| Korvaa | E10-3S4400-S1S6 / E10-3S4400-C1L3 / E10-3S4400-G1L3 / E10-4S2200-C1L3 / E10-4S2200-G1L3 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |