Dell XPS M1530 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS M1530
XPS M1500
XPS M1500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0660
312-0662
312-0663
451-10528
RU030
TK330
XT828
XT832
RU006
RU033
RN894
GP975
TK330
312-0662
312-0663
451-10528
RU030
TK330
XT828
XT832
RU006
RU033
RN894
GP975
TK330
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1530NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031918 |
| Mitat | 206.20 x 43.60 x 25.40mm |
| Korvaa | 312-0660 / 312-0662 / 312-0663 / 451-10528 / RU030 / XT828 / XT832 / RU006 / RU033 / RN894 / GP975 / TK330 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |