Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision 5510 Precision 5520
Precision 5530
Precision M5520
XPS 15 9560
XPS 15 9560 i7-7700HQ
XPS 15 9570
Precision 5530
Precision M5520
XPS 15 9560
XPS 15 9560 i7-7700HQ
XPS 15 9570
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
5XJ28
6GTPY
B102188-0006
GPM03
6GTPY
B102188-0006
GPM03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM552NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129288 |
| Mitat | 341.45 x 86.44 x 7.80mm |
| Korvaa | 6GTPY / 5XJ28 / B102188-0006 / GPM03 / 05041C / 0GPM03 / 5041C / 5D91C / B0768CM848 / B07DG1TZ4P / B07GVPFFHT / H5H20 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 91.2Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |