DELL Latitude E5440, Latitude E5540 akku 4400 mAh
calcActive())">
DELL Latitude E5440, Latitude E5540 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE5540NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E5440
Latitude E5540
Latitude E5540
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0K8HC
0M7T5F
1N9C0
0M7T5F
1N9C0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE5540NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113133 |
| Mitat | 207.95 x 57.72 x 20.74mm |
| Korvaa | VJXMC / VVONF / N5YH9 / 0M7T5F / 0K8HC / 1N9C0 / 7W6K0 / F49WX / NVWGM / CXF66 / WGCW6 / 045HHN / 0FT69 / 0FT6D9 / 0NVWGM / 0WGCW6 / 0Y6KM7 / 312-1351 / 3K7J7 / 451-BBID / 451-BBIE / 451-BBIF / 45HHN / 845HHM / 970V9 / 97oV9 / 9TJ2J / CPA-Y594M / CT-DL544 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |