Dell Latitude E5400, Latitude E5500 , 4400 mAh Harmaa
calcActive())">
Dell Latitude E5400, Latitude E5500 , 4400 mAh Harmaa
In stock
- SKU
- CS-DE5400NB
59,95 €
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E5400
Latitude E5500
Latitude E5500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
KM668
KM742
KM752
KM760
KM970
MT186
MT187
MT196
MT332
RM649
RM656
RM661
RM668
PW640
PW649
PW651
WU841
WU843
WU852
MT187
MT193
T749D
U116D
W071D
X064D
P858D
KM742
KM752
KM760
KM970
MT186
MT187
MT196
MT332
RM649
RM656
RM661
RM668
PW640
PW649
PW651
WU841
WU843
WU852
MT187
MT193
T749D
U116D
W071D
X064D
P858D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE5400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035770 |
| Mitat | 206.17 x 53.55 x 19.42mm |
| Korvaa | KM668 / KM742 / KM752 / KM760 / KM970 / MT186 / MT187 / MT196 / MT332 / RM649 / RM656 / RM661 / RM668 / PW640 / PW649 / PW651 / WU841 / WU843 / WU852 / MT193 / T749D / U116D / W071D / X064D / P858D / 312-0762 / 312-0769 / 312-0902 / 451-10616 / 451-10617 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |