DELL Latitude 3340, Vostro V131 2 Series akku 4400 mAh
calcActive())">
DELL Latitude 3340, Vostro V131 2 Series akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV131NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 3340
Latitude 13 Education
Latitude 3350
Latitude 13 3340
Latitude E3340
Vostro V131 2
Latitude 13 Education
Latitude 3350
Latitude 13 3340
Latitude E3340
Vostro V131 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
YFDF9
VDYR8
HGJW8
YFOF9
5MTD8
H7WX1
451-BBJB
451-BBIY
451-BBIZ
7WV3V
H4PJP
JR6XC
3NG29
451-12176
451-12177
YFDF9-02
VDYR8
HGJW8
YFOF9
5MTD8
H7WX1
451-BBJB
451-BBIY
451-BBIZ
7WV3V
H4PJP
JR6XC
3NG29
451-12176
451-12177
YFDF9-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV131NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098256 |
| Mitat | 272.00 x 48.70 x 35.70mm |
| Korvaa | YFDF9 / VDYR8 / HGJW8 / YFOF9 / 5MTD8 / H7WX1 / 451-BBJB / 451-BBIY / 451-BBIZ / 7WV3V / H4PJP / JR6XC / 3NG29 / 451-12176 / 451-12177 / YFDF9-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |