DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 5420 / Latitude 14 5420 CHKFM yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 5420 / Latitude 14 5420 CHKFM yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL552NB
75,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 14 5420
Latitude 14 5420 CHKFM
Latitude 14 5420 FDTCY
Latitude 14 5420 XPC5H
Latitude 15 5520
Latitude 15 5520 39V1H
Latitude 15 5520 FPKNM
Precision 15 3560
Precision 15 3560 3H45Y
Precision 15 3560 4MTF7
Precision 15 3560 758J7
Precision 15 3560 7RV10
Precision 15 3560 F3T9T
Latitude 14 5420 CHKFM
Latitude 14 5420 FDTCY
Latitude 14 5420 XPC5H
Latitude 15 5520
Latitude 15 5520 39V1H
Latitude 15 5520 FPKNM
Precision 15 3560
Precision 15 3560 3H45Y
Precision 15 3560 4MTF7
Precision 15 3560 758J7
Precision 15 3560 7RV10
Precision 15 3560 F3T9T
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
075X16
RJ40G
RJ40G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL552NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170518 |
| Korvaa | 075X16 / RJ40G |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 62.32Wh |
| Mitat | 245.32 x 103.20 x 5.60mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |