DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5301 / Inspiron 14 5406 2-in-1 yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5301 / Inspiron 14 5406 2-in-1 yhteensopiva akku 3450mAh
In stock
- SKU
- CS-DEN135NB
57,95 €
46,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 13 5301
Inspiron 14 5406 2-in-1
Latitude 15 3510
New Inspiron 15 5000
Vostro 14 5402
Vostro 14 5402 V4I5003W
Vostro 14 5402-R1605D
VOSTRO 14 5402-R1625D
Vostro 14 5402-R1628DTW
Vostro 14 5402-R1728DTW
Vostro 14 5402-RGX6Y
Inspiron 14 5406 2-in-1
Latitude 15 3510
New Inspiron 15 5000
Vostro 14 5402
Vostro 14 5402 V4I5003W
Vostro 14 5402-R1605D
VOSTRO 14 5402-R1625D
Vostro 14 5402-R1628DTW
Vostro 14 5402-R1728DTW
Vostro 14 5402-RGX6Y
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C5KG6
CF5RH
JK6Y6
CF5RH
JK6Y6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEN135NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,25 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165712 |
| Korvaa | C5KG6 / CF5RH / JK6Y6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 38.81Wh |
| Mitat | 191.50 x 98.10 x 5.70mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |