DELL kannettavan tietokoneen Alienware M15 2020 ALW15M-5758 / Alienware M15 R3 yhteensopiva akku 7000mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Alienware M15 2020 ALW15M-5758 / Alienware M15 R3 yhteensopiva akku 7000mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM153NB
82,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alienware M15 2020 ALW15M-5758
Alienware M15 R3
Alienware M15 R3 P87F
Alienware M17 2020
Alienware M17 R3 P45E
Precision 5550 P91F
XPS 15 9500
XPS 15 9500 Core i7 4K UHD
Alienware M15 R3
Alienware M15 R3 P87F
Alienware M17 2020
Alienware M17 R3 P45E
Precision 5550 P91F
XPS 15 9500
XPS 15 9500 Core i7 4K UHD
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
69KF2
70N2F
M59JH
70N2F
M59JH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEM153NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159940 |
| Korvaa | 69KF2 / 70N2F / M59JH |
| Kapasiteetti (mAh) | 7000mAh / 79.8Wh |
| Mitat | 302.90 x 84.36 x 8.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |