Dell Inspiron Mini 10, Inspiron Mini 1011, Inspiron Mini 10v , PP19S, Inspiron 11z , 2200 mAh Musta
calcActive())">
Dell Inspiron Mini 10, Inspiron Mini 1011, Inspiron Mini 10v , PP19S, Inspiron 11z , 2200 mAh Musta
In stock
- SKU
- CS-DEM911NB
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron Mini 10
Inspiron Mini 1011
Inspiron Mini 10v
PP19S
Inspiron 11z
Inspiron Mini 1011
Inspiron Mini 10v
PP19S
Inspiron 11z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
J590M
312-0867
312-0931
F144M
H766N
K711N
312-0935
J658N
M457P
312-0867
312-0931
F144M
H766N
K711N
312-0935
J658N
M457P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM911NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033592 |
| Mitat | 204.32 x 37.76 x 22.33mm |
| Korvaa | J590M / 312-0867 / 312-0931 / F144M / H766N / K711N |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |