Dell Inspiron 700m, Inspiron 710m akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 700m
Inspiron 710m
Inspiron 710m
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0305
312-0306
C7786
D5561
D7310
F5136
G5345
Y4546
Y4991
312-0306
C7786
D5561
D7310
F5136
G5345
Y4546
Y4991
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE700HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011262 |
| Mitat | 272.50 x 51.80 x 25.60mm |
| Korvaa | 312-0305 / 312-0306 / C7786 / D5561 / D7310 / F5136 / G5345 / Y4546 / Y4991 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |