DELL Inspiron 15-3451, Inspiron 15-3558, Inspiron 15-5558 akku 2600 mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 15-3451, Inspiron 15-3558, Inspiron 15-5558 akku 2600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV345NB
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 15-3451
Inspiron 15-3558
Inspiron 15-5558
Inspiron 15-3558
Inspiron 15-5558
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
GXVJ3
HD4J0
K185W
HD4J0
K185W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV345NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106869 |
| Mitat | 270.10 x 37.32 x 19.58mm |
| Korvaa | GXVJ3 / HD4J0 / K185W / M5Y1K / WKRJ2 / 07G07 / 1KFH3 / 451-BBMG / 451-BBOO / 453-BBBR / 6YFVW / Hd4Jo / KI85W / M5YIK / P28E / P52F / P60G / P60G001 / P63G / P63G001 / P64G / P64G001 / P65G / VN3N0 / 78V9D |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |