Dell Inspiron 1425, D1425, 1428, 6600 mAh Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1425
D1425
1428
D1425
1428
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
1ZS070C
90-NFV6B1000Z
90-NFY6B1000
90-NFY6B1000Z
906C5040F
906C5050F 908C3500F
90NFV6B1000Z
90NITLILD4SU1
90NITLILG2SU1
BATE80L6
90-NFV6B1000Z
90-NFY6B1000
90-NFY6B1000Z
906C5040F
906C5050F 908C3500F
90NFV6B1000Z
90NITLILD4SU1
90NITLILG2SU1
BATE80L6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1425HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033387 |
| Mitat | 204.71 x 70.20 x 21.70mm |
| Korvaa | 1ZS070C / 90-NFV6B1000Z / 90-NFY6B1000 / 90-NFY6B1000Z / 906C5040F / 906C5050F 908C3500F / 90NFV6B1000Z / 90NITLILD4SU1 / 90NITLILG2SU1 / BATE80L6 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |