DELL Inspiron 1120, Inspiron 1121, Inspiron M101 akku 4400 mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 1120, Inspiron 1121, Inspiron M101 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM101NB
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1120
Inspiron 1121
Inspiron M101
Inspiron 1121
Inspiron M101
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
02XRG7
079N07
2XRG7
079N07
2XRG7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM101NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108474 |
| Mitat | 207.10 x 53.10 x 21.58 mm |
| Korvaa | 02XRG7 / 079N07 / 2XRG7 / 312-0251 / 79N07 / BLA010632 / D75H4 / P07T / P07T001 / P07T002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |